Blog

Alışverişi sanal ortamda yapan Fiyatı ucuza getirmek isteyenlerin ortak merkezi

4.6″ Ekran Boyutunun Altındaki En İyi 3 Telefon

Close up of friends with circle of smart phones

Mobil cihaz satın alırken, kullanıcılar genelde tercihini büyük ekranlı cihazlardan yana yapıyor. Fakat herkes büyük ekran tercih edecek diye bir kural yok. Çoğu kişi hala bu cihazları kullanışsız bulabiliyor.

Klavye tuşlarının ortadan kalkması ve dokunmatik ekran teknolojisinin mobil cihazlara egemen olmasından bu yana, pek çok kullanıcıda büyük ekran sevdası bulunuyor. 5″ ve üstü ekran boyuna sahip telefonlar, büyük ekranlı olarak değerlendiriliyor.

Aslında piyasada ekran boyutu küçük diyebileceğimiz çok sayıda model mevcut. Fakat biz, bu modellerden en iyilerini sunalım dedik.

1. iPhone 5s

iphone_5s_apple_store_hero_02013’ün Eylül ayında piyasaya çıkan iPhone 5s, çok yüksek bir satış rakamı elde etmişti. Telefonun üretimi de hala devam ediyor. 5s’in tercih edilmesinde en büyük etkenlerden biri 4-inçlik ekranı. Zaten son dönemlerde iPhone kullanıcıları büyüyen ekran boyutlarından şikayet

 

2. Samsung Galaxy S5 Mini

galaxy-s5-mini-9

Galaxy S5 gibi suya dayanıklı olan S5 Mini, aynı zamanda kalp ritm ölçümü yapabileceğiniz parmak okuyucu sensöre de sahip.

3. Sony Xperia Z5 Compact

1412816811162449992

Listenin en yenisi Z5 Compact, özellikleri bakımından en iyisi diyebiliriz. Z5 Compact, 4.6″ ekranı ile listenin en büyük ekranlı cihazı. Suya ve toza karşı dayanıklı olan Z5 Compact, Z5 ailesi cihazlarda olduğu gibi Snapdragon 810 işlemciye sahip.

Loading